*پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی*

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت هفتم فروردین روز ملی هنرهای نمایشی در پیامی این روز را به خانواده تئاتر هرمزگان تبریک گفت .


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان رضا کمالی زرکانی ضمن تاکید بر اهمیت فرمایشات مقام معظم رهبری در تحویل سال جدید گفت:امسال با همیاری و همکا ی هنرمندان عرصه های مختلف و برنامه ریزی اصولی سالی سرشار از تولیدات فرهنگی هنری را در پیش خواهیم داشت.
وی اضافه کرد:هم اکنون با توجه به بیماری کرونا و نقش محوری فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاع رسانی و آموزش به مردم و تقویت امنیت روانی جامعه حجم گسترده از برنامه های فرهنگی هنری تولید و از طریق رسانه های جمعی و فضای مجازی اطلاع رسانی شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اتحاد و همدلی را رمز موفقیت دانست و بیان کرد: در سال جهش تولید بیش از هر زمان دیگر به همراهی هنرمندان و اهالی فرهنگ و رسانه نیاز است و همچنین حمایت دستگاه های مختلف در این راه بسیار حائز اهمیت است و جا دارد در اینجا از نگاه مسئولانه همه دستگاه ها به ویژه استاندار هرمزگان و جامعه فرهنگ و هنر در سال گذشته که منجر به اتفاقات بسیار خوب شد تشکر نمایم و امیدوارم در سال جدید این رویکرد استمرار افزون تری یابد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی