نشست هم اندیشی استان های ساحلی خلیج فارس به میزبانی هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از نشست هم اندیشی استان های ساحلی خلیج فارس پیرامون دهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی با اعلام این خبر گفت : استان هرمزگان پایان این هفته میزبان مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های بوشهر ، خوزستان ،سیستان و بلوچستان و منطقه آزاد قشم می باشد که در خصوص مسایل فرهنگی و هنری حوزه خلیج فارس بحث ، تبادل نظر و هم اندیشی خواهند کرد.

وی اضافه کرد : هرمزگان مسئولیت دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس را از ابتدا بر عهده داشته و هر ساله در روز ملی خلیج فارس رویدادها و برنامه های مختلفی در استان های ساحلی خلیج فارس برای دفاع از هویت و نام خلیج فارس برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از مدیر کل هماهنگی استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علی غیاثی ندوشن تقدیر و تشکر کرد و افزود : مدیر کل استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان ویژه این نشست هم اندیشی می باشند و بازدید از دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس نیز از دیگر برنامه های تدارک دیده شده می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی