آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

افتتاح کتابخانه عمومی روستای قلات پایین بندرعباس

کتابخانه عمومی دانش قلات پایین بندرعباس با حضور رضا کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ،حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری مدیر کل کتابخانه های عمومی هرمزگان ،سید عبد الله هاشمی رییس مجمع خیرین کتابخانه ساز استان و جمعی از مسؤلان ،خیران و مردم فرهنگ دوست افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ساخت کتابخانه های روستایی را در ایجاد عدالت فرهنگی بسیار مهم دانست و گفت:کتابخانه مهمترین پایگاه فرهنگی در هر شهر و روستا محسوب می شود .
کمالی زرکانی توجه مسؤلان و به ویژه دهیاری ها و شهرداریها را در ایجاد زیرساخت های فرهنگی بسیار قابل توجه دانست و افزود :این اقبال خوب به سوی ایجاد بستر های فرهنگی نشانگر  اولویت یافتن فرهنگ در جامعه است.
وی اضافه کرد:اقبال خیران استان به مشارکت در تامین زیر ساخت های فرهنگی از دیگر نقاط قوت استان می باشد که بر توسعه فرهنگی هرمزگان افزوده است.
کمالی در پایان به مسایلی همچون اهمیت کتاب در دین مبین اسلام و ارایه آمار از وضیعت مطالعه و چاپ کتاب در برخی کشورها در مقایسه با ایران پرداخت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی