آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مراسم تجلیل از اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیریک برگزار شد

به مناسبت 14آبانماه سالروز شورای فرهنگ عمومی با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیریک از اعضای شورای فرهنگ عمومی تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان؛در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری  امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیریک ضمن تبریک 14 آبان ماه “روز فرهنگ عمومی “و همچنین تقدیر و تشکر حضور فعال و مستمر اعضا در جلسات در سال گذشته گفت : رصد فضای فرهنگی جامعه و برنامه‌ریزی فرهنگی متناسب با وضعیت فرهنگی از جمله وظایف این شورا است.

حیدری اضافه کرد : هدف برگزاری آیین تکریم و تجلیل اعضای شورای فرهنگ عمومی در راستای تکریم و ارزش نهادن به سالها فعالیت های فرهنگی مفاخر فرهنگ و ادب این شهرستان می باشد .

وی افزود: تجلیل و قدردانی از مفاخر علمی، فرهنگی و ادبی در هر منطقه فرصتی مغتنم برای اعتلا و رشد و توسعه فرهنگ آن منطقه است .

وی بیان کرد: همان طور که در سال های گذشته برنامه ریزی و گام های موثری در جهت ارتقاء وتقویت فرهنگ عمومی این شهرستان صورت گرفته است ولی هنوز کافی نیست لذا باید طوری برنامه ریزی و فعالیت ها انجام بگیرد  که جایگاه حقیقی و واقعی این شورا دربین مردم نمود پیدا کند تا این شورا بتواند امورات فرهنگی شهرستان را به دست گیرد و هماهنگ کننده همه‌ دستگاه‌های فرهنگی و اجرای در زمینه انسجام بخشی فرهنگی حاضر و فضای فرهنگی شهرستان را مدیریت و بهبود ببخشد.

گفتنی است: درپایان این آیین از تمامی اعضای شورای فرهنگ عمومی با اهدا لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی