آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن عکاسان هرمزگان برگزار شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری چهارمین دوره انتخابات هیئت رئیسه انجمن عکاسان هرمزگان با حضور حداکثری اعضا خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در این خصوص به خبرنگاران گفت : چهارمین دوره انتخابات انجمن هیئت رئیسه انجمن عکاسان هرمزگان در فرهنگسرای طوبی با حضور اعضا برگزار شد.

وی افزود : در این انتخابات که با حضور نمایندگان اداره کل فرهنگ و ارشاد هرمزگان برگزار شد، حسام‌الدین انصاریان از مجموعه ۴۸ رای اخذ شده با کسب ۴۰ رای، محمد بارکار با کسب ۳۷، کیان اعتمادی 23، الهام افروتن 23 و یوسف جلال‌زاده با 20 رای موفق به کسب بیشترین آرا و راهیابی به ترکیب هیئت رییسه و حسين پيغامي قراملكي و اميد محبي به عنوان اعضاي علی‌البدل انتخاب شدند همچنین امیر مینابیان با کسب 31 رای به عنوان بازرس چهارمین دوره هیئت رئیسه این انجمن شناخته شد.

گفتنی است: طی روزهای آینده نشست هیئت رئیس جدید برای تعیین رئیس و سایر مسئولان از میان افراد انتخاب شده برگزار می شود.

در دور اول و سوم هیئت رئیسه انجمن عکاسان هرمزگان که هر دو سال یک بار انتخابات آن برگزار می شود “حسام الدین انصاریان” و در دور دوم “حسن بردال” به عنوان رئیس این انجمن از طرف هیئت رئیسه انتخاب شده بودند، انصاریان همچنین عضو هیئت موسس این انجمن نیز به شمار می رود.

انجمن عکاسان هرمزگان از تشکیلات فرهنگی هنری شناخته شده و پویا در هرمزگان به شمار می رود، این انجمن همچنین شناخته شده ترین تشکیلات در حوزه عکس و تصویر هرمزگان محسوب می شود.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی