آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مسابقه نقاشی بمناسبت روز جهانی کودک در بشاگرد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشاگرد : بمناسبت 16مهرماه روز جهانی کودک مسابقه نقاشی با همکاری اداره آموزش و پرورش در مهدکودک و پیش دبستانی تک ستاره بهار شهر سردشت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، خلیل نوری پور افزود: هدف از برگزاری این مسابقه ایجاد شور و نشاط در بین کودکان و دانش آموزان است و حضور بزرگترها در بین آنها و ایجاد ارتباط و برخورد گرم همراه با مهربانی، به آنها انگیزه می دهد و استرس از کودکان دور می شود و در کارشان خلاقیت بیشتری نمود پیدا می کند .

وی بیان کرد : در واقع انس گرفتن کودکان با برنامه ها و فضاهای فرهنگی و هنری و فضای پیرامون زندگی آنها می باشد که می تواند به خودشان متکی شوند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشاگرد بیان کرد : در این برنامه کودکان رویا و طرحی که در ذهنشان است را روی کاغذ نقاشی می کنند و در حقیقت همان چیزی است که می خواهند داشته باشند و در آینده به آن دست یابند و با این کار ذهن و افکارشان پرورش می یابد.

وی عنوان کرد: برای رشد و پرورش فکری کودکان نیاز است شرایط خوبی مهیا شود ذوق و علاقه خود را نشان دهند تا به استعداد و شکوفایی آنها کمک شود و در پایان به همه دانش آموزان هدایایی اهدا شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی