آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

اهداء کتاب به مناسبت هفته ملی کودک در بستک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از تشکیل نشست و رایزنی با مسئول کانون پرورش فکری شهرستان بستک درخصوص هفته ملی کودک با شعار «آینده را باید ساخت» خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، داود دادوند کتاب را بهترین دوست برای انسانها دانست و افزود: عادت کتابخوانی به خصوص برای کودکان می تواند بسیار مفید باشد و با استفاده از کتاب، قدرت و توانایی ذهنی شان را ارتقاء بخشید. وی در ادامه بیان کرد: نهادینه شدن فرهنگ مطالعه و  آشنایی با کتاب در دوران کودکی می تواند راهگشای مناسبی برای جوانی و بزرگسالی باشد و والدین به عنوان الگو، می توانند نقش مهمی در شکل گیری میزان علاقه یا دوری کودک به کتاب داشته باشند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک اضافه کرد : کتاب باعث شکوفایی اندیشه ها خواهد شد و اگر اندیشه ها و افکار انسان ها مثبت و پر از تفکرات جدید و نوین شد، بسیاری از مشکلات انسانها و جهان حل خواهد شد.

دادوند در پایان از اهداء کتاب به کودکان مناطق محروم و کمتر برخوردار به مناسبت هفته ملی کودک خبر داد و افزود: هدف از اجرای این طرح افزایش سرانه مطالعه و تقویت فرهنگ کتابخوانی در کودکانی است که از امکانات کتابخانه و کتابفروشی بهره مند نیستند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی