آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

نماینده ولی فقیه در هرمزگان: اخبار امروز دستمایه نگارش تاریخ در آینده خواهد بود/هدایتگری یکی از کارکردهای مهم حوزه رسانه است

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه جامعه با قلم خبرنگاران هدایت می شود، گفت: یکی از کارکردهای مهم رسانه ها، هدایتگری است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی  در آیین پایانی ششمین جشنواره مطبوعات هرمزگان ضمن بزرگداشت یاد خاطره شهید دقت، مرحوم کرمی و دبیری نژاد و دشتی از خبرنگاران استان، روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهار کرد: اخبار، دستمایه نگارش بخش مهمی از تاریخ در آینده خواهد بود و از این رو اصحاب رسانه باید دقت نکنند که حقایق را به رشته تحریر درآورند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در تاریخ انقلاب دارند، افزود: نوشته های امروز اصحاب رسانه تاریخ مصرفی ندارد و به افکار مورخین در آینده جهت می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان به وجه مشترک کار رسانه و روحانیت اشاره کرد و گفت: هر دو قشر، تریبون مشترکی تحت عنوان منبر در اختیار دارند با این تفاوت که منبر شما وسیع تر و رساتر است و پیام خود را به مخاطبانی در اقصی نقاط کشور می رسانید پس بنابراین باید بدانید که باید دردهای جامعه را بنویسید تا تاریخ منحرف نشود.

وی با بیان اینکه خدا هادی است و اصحاب رسانه نیز هادی هستند، تصریح کرد: کارکرد حوزه رسانه، کارکرد هدایتگری می باشد و این رسالت بسیار سنگینی است.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی