آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

خبرنگاری یکی از حرفه های سخت و استرس زاست

    به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا اوژند گفت : مراسم روز خبرنگار با حضور محمد احمدی فرماندار ویژه میناب و با حضور اهالی رسانه و خبرنگاران برگزار شد. محمد احمدی  در مراسم روز خبرنگار با اشاره به اینکه تقدیر هایی که از خبرنگاران صورت می گیرد باید (ادامه مطلب)

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا اوژند گفت : مراسم روز خبرنگار با حضور محمد احمدی فرماندار ویژه میناب و با حضور اهالی رسانه و خبرنگاران برگزار شد.

محمد احمدی  در مراسم روز خبرنگار با اشاره به اینکه تقدیر هایی که از خبرنگاران صورت می گیرد باید در شأن آنها باشد، گفت: در این روز یاد و خاطره شهید صارمی را گرامی می داریم.

وی با اشاره به رسالت و اهمیت امانت داری خبرنگاران اظهار کرد: اگر بخواهیم در عرصه توسعه اجتماعی جایگاه خبرنگاران را تشریح کنیم، می بینیم که رسالت و امانت داری در این حوزه بر دوش خبرنگاران است.

فرماندار ویژه شهرستان میناب با اشاره به اینکه در برخی از حوزه ها نظیر حوزه اجتماعی خبرنگاران فعال تر هستد، گفت: رسالت خبرنگاران در این حوزه سنگین و دشوار است.

وی با اشاره به نشست خبری با خبرنگاران در خصوص پروژه های هفته دولت گفت: بخشی از آنچه که لازم است جامعه در جریان آن قرار گیرد را در این هفته از طریق رسانه ها اعلام خواهیم کرد؛ و از مردم عذر خواهی می کنم که برخی از مسائل را در این مدت نتوانستیم با  آنها در میان بگذاریم چرا که امروز امیدواری نیاز جامعه است..

در ادامه رضا اوژند در خصوص دستور استاندار هرمزگان نسبت به ایجاد یک پلاتو و نگارخانه در هر شهرستان، افزود: از شهردار محترم می خواهیم تا پیگیر این مصوبات باشد تا زیر ساخت های فرهنگی شهر ما که یکی از مشکلات اساسی است برطرف گردد.

در پایان این مراسم از بیست نفر از خبرنگاران شهرستان میناب تجلیل به عمل آورده شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی