آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت جاسک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از برگزاری کلاس های فرهنگی – هنری اوقات فراغت تابستانی در این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، عبدالرحمن لشکری زاده در خصوص نحوه برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت در جمع اساتید و مسئولان انجمن‌های فرهنگی و هنری گفت: سال ۹۸ سالی پربار در عرصه فرهنگی و هنری شهرستان جاسک است و از تمامی اساتید و مسئولان انجمن‌ها خواستاریم در جذب علاقه‌مندان و برگزاری کلاس‌های آموزشی تمام تلاش خود را بکار گیرند.

وی ادامه داد: برنامه‌های اوقات فراغت امسال نسبت به مشابه سال گذشته بسیار پربارتر و مفیدتر در حال برگزاری است بطوریکه علاقه‌مندان بسیاری در بحث آموزش به این اداره مراجعه کرده‌اند، و این نوید بخش حضور مستمر جوانان در عرصه‌های فرهنگی و هنری است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: در بحث آموزش‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان، برنامه‌های بسیار خوب و مطلوبی از جمله کلاس‌های متعدد اخلاقی، اعتقادی، حفظ، روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، کتابخوانی، ورزشی، آموزش‌های رایانه‌ای، خیاطی بانوان، نقاشی، بازی‌های بومی و محلی در حال انجام است.

لشکری زاده بیان کرد: در عرصه هنری و آموزش هم زمینه‌های خوبی برای علاقه‌مندان فراهم شده است که از مهمترین آنها می توان از کلاس‌های تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی، فیلم و عکس و تدوین فیلم نام برد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی