آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

اعلام برنامه های دهه امامت در جاسک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک از اعلام برنامه‌های دهه امامت خبر داد.

 

 

به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، عبدالرحمن لشکری ‌زاده گفت: از مهمترین برنامه‌های دهه امامت در این شهرستان همایش غدیر از دیدگاه اهل سنت، جشنواره نقاشی با موضوع نماز و جشن بزرگ غدیر می‌باشند.

وی تصریح کرد: واقعه غدیر یکی از وقایع مهم در طول تاریخ اسلام و بشریت است و همه ساله در بیشتر کشورهای جهان این واقعه‌ی بزرگ مورد تکریم همه‌ی مسلمانان اعم از شیعه و سنی قرار می‌گیرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک بیان کرد: همایش بزرگ غدیر از دیدگاه اهل سنت یکی از همایش‌هایی است که در دهه امامت در این شهرستان برگزار می‌گردد که تمامی علما و صاحبنظران تشیع و تسنن در این همایش گرد هم می‌آیند.

عبدالرحمن لشکری زاده گفت: شهرستان جاسک با وحدتی یکپارچه در بین اهل تشیع و تسنن نماد دوستی، اخوت و برادری است و این امر باعث شده است که این دو مذهب اسلام بر پایه دوستی و صمیمیت در کنار یکدیگر بدرستی معاشرت و زندگی کنند.

لشکری زاده در خصوص برگزاری جشنواره نقاشی با موضوع نماز و همچنین جشن بزرگ غدیر گفت: جشنواره نقاشی با حضور علاقه‌مندان در سطح شهرستان به مدت یک روز برگزار می‌گردد و به نفرات برگزیده جوایزی نفیس اهدا خواهد شد و جشن بزرگ غدیر در کنار مردم خوب جاسک همراه با مولودی خوانی و برنامه‌های شاد و مفرح نیز برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی