آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

سایه خورشید بر سر بیماران رودانی/حضور حاملان پرچم متبرک رضوی در بیمارستان امام علی(ع)

همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد فرخنده شمس الشموس، کاروان زیر سایه خورشید در سفر به شهرستان رودان و به منظور سرکشی و عیادت از بیماران، وارد بیمارستان امام علی(ع) شهر دهبارز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، خادمان حرم مطهر رضوی که حامل بیرق سبزرنگ متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) بودند با حضور در بیمارستان رودان، از بیماران بستری در بخش های مختلف این بیمارستان عیادت و دلجویی کردند.

 با ورود کاروان خدام حرم، فضای معنوی بر بخش های مختلف بیمارستان امام علی(ع) شهر رودان حکمفرما شد و همزمان با بلند شدن نوای دلنشین و آرامبخش صلوات بر محمد و آل محمد و ذکر « یا علی بن موسی الرضا(ع) » بر لب های بیماران و همراهان، اشک شوق و اشتیاق زیارت نیز بر دیدگان جاری شد.

قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) و مدیحه سرایی مداح کاروان زیر سایه خورشید چشم ها را بارانی و دل ها را روانه صحن و سرای حرم مطهر ضامن آهو کرد.

خادمان بارگاه منور علی بن موسی الرضا(ع) با توزیع بسته های متبرک بین بیماران، همراهان و کارکنان و پرستاران بیمارستان، برای شفای بیماران دست به دعا برداشتند.

بزرگداشت دهه کرامت، ترویج فرهنگ رضوی، فراهم نمودن زمینه آشنایی هرچه بهتر و بشتر آحاد مردم با شخصیت نورانی امام رضا(ع)، ترویج و بهره مندی از سنت حسنه زیارت از راه دور و تقویت و استمرار ارتباط معنوی با امام معصوم(ع) از جمله اهداف سفر کاروان زیر سایه خورشید است.

همزمان با نخستین روز از دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت معصومه(س)، کاروان زیر سایه خورشید متشکل ازسه گروه چهار نفره شامل یک نفر روحانی، مداح، قاری و خدام وارد استان هرمزگان شدند و تا کنون به شهرستان های مختلف حاجی آباد، سیریک و قشم سفر کرده اند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی