آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

دومین کارگاه آموزش نویسندگی و تولید محتوا درشهرستان سیریک برگزارشد

به مناسبت روز قلم دومین کارگاه آموزش نویسندگی و تولید محتوا به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری انجمن داستان با حضور و تدریس نویسنده جوان و فعال فرهنگی و علمی شهرستان و دبیر انجمن داستان مکران، «محمد پیشان» در سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، محمد پیشان مدرس و دبیر انجمن داستان مکران ضمن تبریک  روز قلم  به نویسندگان گفت : برای اینکه یک نویسنده خوب و حرف تازه‌ای برای گفتن داشته باشید باید به زاویه دید بهتری به موضوع نگاه و نسبت به کارهای ادبی خود حساسیت داشته و آثار خود را با ملاک‌های زبان، کلام، شیوه و مخاطب محوری مورد ارزیابی قرار دهد.
وی عنوان  کرد : هدف از برگزاری این کارگاه افزایش مهارت‌های خلاقانه‌ی ادبی و نویسندگی بومی شهرستان مبتنی بر نظریه‌های ادبی و شناخت سبک‌های داستان‌نویسی در ادبیات ایران و جهان بوده است .
گفتنی است : محمد پیشان  هم اکنون در مقطع دکتری رشته ادبیات فارسی دانشگاه هرمزگان مشغول تحصیل می باشد و مدیر مسئولی انتشارات گیاوان که مجوز آن را در سال ۹۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده است را در کارنامه دارد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی