آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن زیر سایه خورشید و دهه کرامت

داود دادوند سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از برگزاری جلسه هماهنگی جشن زیر سایه خورشید و همچنین برنامه ریزی پیرامون دهه کرامت با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان، رئیس شورای روحانیت اهل سنت، نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیگر مسئولین شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، امام جمعه شهرستان بستک در این نشست عنوان کرد: دهه کرامت دهه انسجام برترین ها از نظر معنوی در قالب رأفت، عطوفت و مهربانی است و این خود نقطه قوت، همدلی و مشارکت در امر تعامل وحدت بین شیعه و سنی در سرزمین عزیزمان ایران است.

حجت الاسلام یونس قائدی در ادامه افزود: امام رضا (ع) شفاعت و رأفت اش شامل همه ی جامعه اسلامی است و مختص به اهل تشیع نیست و تمام مذاهب بدان متوسل شده و احترام می گذارند و شهرستان ما یکی از نقاط کشور است که همواره در این چند سال استقبال قابل تحسینی از مراسمات زیر سایه خورشید داشته است.

فرماندار شهرستان بستک تصریح نمود: برنامه های جامع ای به مناسبت دهه کرامت با هماهنگی همه ادارات، بخشداران و شوراها تدارک دیده شده که به یاری خدا محقق و خاطره ای خوب از این ایام حاصل خواهد شد.

حسینی قتالی در ادامه افزود: امام رضا (ع) نشانه های بارز جهان هستی نسبت به شفاعت، توسل و ارتباط با خداوند یکتاست و همه مسلمانان همواره به این امام همام عشق می ورزند و باعث افتخار است که ما یکی از نوادگان حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ع) را در کشور خود میزبانی می کنیم

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی