آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جلسه باشگاه کتاب‌خوانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک برگزار شد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از برگزاری جلسه باشگاه کتاب خوانی با حضور رئیس اداره کتابخانه‌ها و جمعی از اعضا خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک گفت: ایجاد باشگاه کتاب‌خوانی در شهرستان جاسک باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد و در جهت رشد و شکوفایی این عرصه تمام تلاش خود را بکار بریم.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک باشگاه کتاب‌خوانی را اینگونه ترسیم کرد و گفت: باشگاه کتاب‌خوانی مکانی است که تعدادی افراد علاقه‌مند به مطالعه در کنار هم گرد می‌آیند تا در فضایی دوستانه به مطالعه کتاب‌های مورد علاقه خود بپردازند و در این جلسات هر نفر نظر خود در مورد کتاب خوانده شده را بیان می‌کند و درک و یادگیری از کتاب به‌شدت افزایش می‌یابد.

وی عنوان کرد: در این جلسات افراد یاد می‌گیرند که در شرایط مختلف مطالعه و انگیزه و تمرکز خود را تقویت کنند و این امر در جهت رشد فکری افراد بسیار موثر و مفید خواهد بود.

علی اصغر سعیدی رئیس کتابخانه‌های جاسک نیز بیان کرد: یکی از اهداف اصلی باشگاه کتاب‌خوانی، آموزش تمرکز، تفکر و مهارتهای ذهنی افراد می‌باشد و لذا به واسطه‌ی این امر می‌توان شاهد یادگیری و رغبت علاقه‌مندان به سمت و سوی کتاب باشیم.

در این جلسه اعضا نظرات خود را نسبت به چگونگی ایجاد مستقیم باشگاه کتاب‌خوانی و جذب علاقه‌مندان در یک فضای آرام و موثر بیان داشتند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی