آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری شب های شعر و داستان در جاسک

شب‌های شعر و داستان با حضور شاعران و اهالی قلم در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک هدف از برگزاری این نشست را نزدیکی بین اهالی شعر و داستان دانست و گفت: امروز در جامعه‌‌ شعر از جایگاه والایی برخوردار است و داستان نیز بعنوان بزرگترین منبع ارزش‌های ذهنی و خلاق بشمار می‌رود.

لشکری زاده تصریح کرد: شاعران و داستان نویسان در کنار یکدیگر شبی بیاد ماندنی رقم زدند تا بار دیگر شاهد همبستگی انجمن های داستان‌نویسی و شعر و ادب شهرستان باشیم و این نشست صمیمی همراه با خوانش  اشعار زیبای شاعران و داستان های شنیدنی داستان نویسان بود که فضای دلنشینی را ایجاد کرد.
در ادامه ، احمد گمتیلی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری جاسک در نشست شاعران و داستان‌نویسان گفت: در کنار هنرمندان عزیز و دوست داشتنی جاسک و اشعار و داستان‌های شنیدنی و  زیبایشان نشانگر تسلط آنها بر این دو عرصه خطیر دارد.

احمد گمتیلی بر اهمیت هنر در جامعه تاکید کرد و گفت: این هنرمندان، امروز از جایگاه خیلی بالایی برخوردارند و باید مورد حمایت قرار گیرند و حتما مجموعه فرمانداری جاسک از جامعه هنرمندان جاسکی در تمامی عرصه های هنری حمایت خواهد کرد.

در پایان شاعران همراه با موسیقی سنتی به خواندن اشعار خود پرداختند و همچنین داستان نویسان داستان هایی با موضوعات مختلف برای مخاطبان ارائه کردند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی