آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

آغاز نهضت اهدای کتاب به مناطق محروم هرمزگان

نهضت اهدای کتاب در مناطق محروم با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان آغاز به کار کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، رضا کمالی زرکانی در این مراسم ضمن تشکر از حضور استاندار هرمزگان و بازدید از اماکن فرهنگی هنری گفت:نهضت اهدای کتاب که ویژه تابستان است و اختصاص به مناطق محروم دارد تا از این طریق نیاز مطالعاتی انها تامین شود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به رونمایی نمادین از چند فیلم کوتاه از پروژه ساخت سی و دو فیلم کوتاه با محتوای آسیب های اجتمایی اشاره کرد و بیان داشت:تا کنون سی فیلم توسط هنرمندان خلاق هرمزگان ساخته شده که به یمن حضور استاندار در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سه فیلم آن به صورت نمادین رونمایی و پخش شد که ان شاالله در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هرمزگان به طور کامل رونمایی خواهد شد.

وی در ادامه گزارشی از وضعیت طرح های اشتغالزایی ارایه داد و افزود .امسال بیش از یک میلیارد تومان به طرح های اشتغالزایی حوزه فرهنگ و هنر اختصاص یافت که شور و شوق خوبی در بین هنرمندان ایجاد کرد.

کمالی زرکانی در پایان در خصوص طرح های عمرانی در شهرستان ها اظهار داشت:مجتمع فرهنگی هنری رودان ،پلاتو و سینمای بندر لنگه،سینمای حاجی آباد و مجتمع بندر خمیر سالها راکد مانده بود که با پیگیری های انجام شده و مساعدت و همراهی استاندار آماده بهره برداری است که به زودی افتتاح خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی