آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

18 عنوان فعالیت در تفاهم نامه سازمان سینمایی کشور با استان هرمزگان

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی کشور در نشست با فعالان سینمای هرمزگان گفت : 18 عنوان فعالیت در حوزه های مختلف سینمایی در تفاهم نامه فیما بین سازمان سینمایی کشور با استان هرمزگان در نظر گرفته شده است.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رمضانعلی حیدری خلیلی ضمن تاکید بر ساخت پردیس های سینمایی در کشور گفت : هم اکنون ساخت پنج پردیس سینمایی در سراسر کشور در اولویت قرار گرفته است که پردیس سینمای امید میناب یکی از مهمترین این پروژه هاست .

وی اضافه کرد : هم اکنون 250 سینما در سراسر کشور در حال ساخت است که اکثر آنها در مجتمع های تجاری بزرگ قرار دارد و هم اکنون در جهان روش سینما سازی تغییر یافته است و در مکان هایی ساخته می شود که مردم بتوانند گزینه های مختلفی برای انتخاب و تامین سلایق خود داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی کشور نقش تمام دستگاه های استانی را در ارتقای فرهنگ و هنر را ضروری دانست و بیان داشت : فرهنگ و هنر متعلق به همه بخش های جامعه است و به همین منظور ساخت پردیس های سینمایی در استان ها با مشارکت شهرداری ها و سایر دستگاه های دیگر ساخته و به بهره برداری می رسد.

حیدری خلیلی استان هرمزگان را سرشار از استعدادهای کم نظیر در حوزه فیلم و سینما دانست و اظهار کرد : به همین منظور طی برنامه های مشترک در روز ملی سینما از مفاخر و فعالان سینمایی استان هرمزگان تجلیل و تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی از انعقاد تفاهم نامه ساخت پردیس سینمایی امید میناب خبر داد و گفت : در این سفر تفاهم نامه و ساخت پردیس سینمایی میناب با سه سالن اکران فیلم با حضور استاندار هرمزگان امضاء خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی