آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

وفاق و همدلی اهالی رسانه و مطبوعات هرمزگان مثال زدنی است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهالی رسانه هرمزگان گفت : وفاق و همدلی اهالی رسانه و مطبوعات هرمزگان مثال زدنی و کم نظیر است .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی خانواده رسانه هرمزگان را جزء نجیب ترین ، اخلاق مدار ترین صنوف دانست و افزود : مطالبه گری اهالی رسانه و نقدهای سازنده آنها باعث ارتقای استان و رفع کاستی ها و نواقص شده است.

وی اختلاف نظر و سلیقه را جزء لاینفک از فضای رسانه ای دانست و عنوان کرد : همین خصوصیات باعث بالندگی ، رشد و توسعه مطبوعات و رسانه استان و به تبع آن اصلاح امور شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،حضور محمدرضا دربندی ، مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را فرصتی مغتنم دانست و بیان کرد : توقع داریم سهم هرمزگان در حوزه رسانه و مطبوعات ویژه دیده شود زیرا هرمزگان به لحاظ بسیاری از زیرساخت ها دارای کمبود های فراوان از جمله نبود چاپخانه ، گرانی حمل و نقل ، هزینه های بالای خدمات و اجاره بها و… می باشد و امیدواریم حمایت های وزارتخانه به صورت خاص شامل مطبوعات هرمزگان شود.

وی از پیگیری های صنوف مختلف مطبوعات استان در جهت پیگیری مطالبات و مشکلات اهالی رسانه تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت : بسیاری از نشریات استان به دلیل مشکلات متعدد وضعیت مناسبی ندارند و نیازمند توجه ویژه هستند و با اندک حمایت های مطبوعات داخلی وزارت دوباره جان تازه خواهند گرفت.

گفتنی است : در پایان این نشست از فراخوان ششمین جشنواره ملی مطبوعات خلیج فارس با حضور مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت و اهالی رسانه استان رونمایی به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی