آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

زیرساخت های سینمایی شهر میناب با ساخت پردیس سینمایی تامین خواهد شد

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی کشور در نشست با فرماندار ویژه ، شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان میناب گفت : زیرساخت های سینمایی شهر میناب با ساخت پردیس سینمایی تامین خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رمضانعلی حیدری خلیلی مردم میناب را مستحق داشتن فضای مناسب فرهنگی و هنری دانست و افزود : مردم میناب به خاطر پیشینه غنی فرهنگی ، استعدادهای ناب و ظرفیت های بیشمار مستحق برخورداری از فضای مناسب فرهنگی و هنری هستند.

وی افزود : پردیس سینمایی امید میناب با سه سالن سینما متعلق به جوانان و خانواده های مینابی است و تاثیر به سزایی در ارتقای شاخص های فرهنگی و هنری این شهرستان دارد.

معاون سازمان سینمایی کشور به نحوه ساخت و معماری پردیس سینمایی امید میناب اشاره کرد و بیان داشت : معماری این سازه مهم به گونه ای خواهد بود که هماهنگ با هویت و پیشینه مردم و معرف فرهنگ و هنر مردم این خطه باشد و در صورت همکاری دستگاه های مشارکت کننده در مدت زمان کوتاهی به بهره برداری خواهد رسید.

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب عنوان کرد : پردیس سینمایی امید میناب ظرفیت بسیار خوبی برای مردم است و همه مسئولان شهر همکاری خود را برای احداث این پروژه مهم اعلام کرده اند.

محمد احمدی اضافه کرد : پردیس سینمایی امید یکی از نیازهای ضروری شهر میناب می باشد و ساخت آن زمینه ساز رونق فرهنگی و هنری خواهد بود.

در ادامه سجاد سلطانی شهردار میناب بر ضرورت احداث این پروژه تاکید کرد و گفت : میناب سرآمد فرهنگ و هنر استان هرمزگان است و در گذشته نیز از سینماهای فعالی برخوردار بوده است و با احداث این پروژه یکی از مطالبات اصلی مردم محقق خواهد شد.

وی به مکان ساخت پردیس سینمایی امید اشاره کرد و افزود : مکان در نظر گرفته شده برای این پروژه بسیار مناسب و دارای موقعیت ویژه است و مردم از نقاط مختلف شهر دسترسی آسانی به آن خواهند داشت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی