آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری محفل انس با قرآن در روستای دودر شهرستان سیریک

محفل انس با قرآن در مسجد امام محمد تقی (ع) روستای دودر شهرستان سیریک برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،شیخ شنبه زهی امام جمعه اهل سنت  روستای دودر از توابع بخش بمانی شهرستان سیریک  ضمن تقدیر از برگزاری این محفل گفت:برگزاری محافل انس با قرآن موجب نزدیک تر شدن دلها به قرآن و انس گرفتن با مفاهیم بزرگ و غنی آن می شود.

وی افزود: قرآن برنامه زندگی دنیا و آخرت را در بر دارد و عمل به آن می تواند موجب سعادت دوجهان گردد و ریشه بسیاری از مشکلات امروز ما در جامعه به دلیل فاصله افتادن بین مردم و قرآن است.

در ادامه ،مصطفی کریمی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: برنامه های وِیژه ماه مبارک رمضان با هدف بهره مندی روستائیان از فیوضات این ماه   ، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان کشوری و استانی و با استقبال عموم مردم شیعه و سنی و علما و ائمه جمعه و جماعات در مسجد امام محمد تقی (ع) روستای دودر  سیریک برگزار شد.

 

وی افزود:  این محفل انس با قرآن کریم با همکاری موسسه قرآنی بیت النور بندرعباس و به میزبانی کانون فرهنگی هنری امام محمد تقی (ع) روستای دودر و با قرائت قاریان عبدالقادر حمیدزاده و رضا زارعی و حافظ خردسال مهدی احمدی  با استقبال پرشور مردم مومن و دوست دار قرآن مواجه شد. حضور نوجوانان و جوانان شیعه و سنی در این محفل چشمگیر بود.

در پایان این مراسم از حافظان و قاریانی که در این محفل تلاوت کرده بودند با اهدا لوح و هدایا ، تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی