آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

پرداخت مطالبات ادارات هرمزگان به نشریات استان در اولویت قرار گیرد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جمع روابط عمومی های استان : پرداخت مطالبات ادارات و دستگاه های مختلف به نشریات در اولویت قرار گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در نشست روابط عمومی های استان با معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان ضمن تبریک فرا رسیدن روز روابط عمومی گفت : روابط عمومی های استان در برگزاری رویدادهای فرهنگی به ویژه نمایشگاه سراسری کتاب و جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس مشارکت و همکاری موثری داشتند به ویژه صنایع غرب استان که سنگ تمام گذاشتند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بهبود تبلیغات شهری در بخش فرهنگی را حاصل تلاش روابط عمومی های استان دانست و بیان کرد : ظرفیت های بسیار خوبی در هر یک از روابط عمومی های استان وجود دارد که اگر این پتانسیل مجموع شود بسیار اثرگذار خواهد بود.

وی به اهمیت حمایت از نشریات و روزنامه های استان تاکید کرد و افزود : با توجه به گرانی کاغذ و هزینه های بالای چاپ و انتشار نشریات لازم است دستگاه های مختلف مطالبات خود را هر چه سریعتر به نشریات استان پرداخت کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد :  تمام بدهی اداره کل فرهنگ و ارشاد در سال 97به نشریات پرداخت شده است و میزان بدهی ادارات و دستگاه های مختلف به نشریات و روزنامه های استان نیز موجود می باشد و به دستور استاندار پیگیری های لازم در حال انجام است و ضرورت دارد دستگاه های مختلف این اقدام را در اولویت قرار دهند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی