آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

ویژه برنامه های « جشن رمضان » در شهرستان جاسک برگزار می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از برگزاری ویژه برنامه های « جشن رمضان » در شهرستان جاسک خبرداد و گفت: این برنامه های با محوریت کانون های فرهنگی هنری « فرقان » در روستای کوئیک بخش مرکزی و « رسالت » در شهر جاسک برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،  عبدالرحمن لشکری زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ویژه برنامه های جشن رمضان با موضوع قرآن و به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و با محوریت دفتر توسعه و ترویج فعالیت های قرآن و عترت اداره کل و به میزبانی کانون های مساجد  در شهرستان جاسک در حال برگزاری است.

وی افزود: همایش تجلیل از فعالان و نخبه های قرآنی ویژه برادران اهل سنت شهرستان جاسک و محفل انس با قرآن با حضور « صحت » از حافظان کل قرآن سیستان و بلوچستان از شاخص ترین این برنامه هاست.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک ادامه داد: برگزاری « جشن روزه اولی ها » با حضور 40 نفر از نوجوانان روزه اولی عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی دیگر از برنامه هاست.

وی، جزء خوانی روزانه در سطح مساجد و برپایی کرسی تلاوت در مساجدی که دارای کانون فرهنگی هنری هستند به عنوان بخش دیگری از برنامه های جشن رمضان در شهرستان جاسک ذکر کرد.

گفتنی است؛ در حال حاضر حدود 40 کانون فرهنگی هنری در شهرستان جاسک در شرق استان هرمزگان وجود دارد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی