آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جشن بزرگ رمضان با سه روز اجرا به کار خود پایان داد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از پایان جشن سه روزه ” ضیافت فرشته ها ” خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا اوژند گفت : جشن “ضیافت فرشته ها ” که به  مناسبت ماه مبارک رمضان  در ایام میلاد باسعادت کریم اهل بیت (ع) با هدف  ایجاد شور و نشاط بین مردم و برای کمک به نیازمندان و ایتام بعنوان یک کار خیر خواهانه با همراهی و مشارکت هنرمندان و  حضور اقشار مختلف مردم نودوست برگزار شد.

وی افزود : همراهی هنرمندان میناب در اینگونه برنامه های خیرخواهانه نمونه بارز یک هنرمند متعهد در قبال هنر و آفریننده هنر است که در وجود او به ودعیه گذاشته و گسترش یافته است  و در جهت خدمت رسانی به  همنوعان خود استفاده می کند. 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب عنوان کرد : اجرای برنامه های شاد و مفرح شامل نمایش های کمدی و طنز، اجرای موسیقی های محلی و پاپ ، اجرای گروه های تواشیع و مولودی خوانی ، مسابقات خانوادگی ، اجرای گروه کودک و نوجوان رنگین کمون برای بچه های حاضر در سالن ، استند آپ کمدی هنرمندان و بسیاری دیگر از این قبیل برنامه در مدت سه شب به یادماندنی در سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب اجرا شد.

اوژند اضافه کرد : استقبال مردم و مشارکت آنان در برآوردن آرزوهای کودکان نیازمند از جذابیت های این برنامه و حس نودوستی آنان به همشهریان خود جالب و مثال زدنی بود 

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی