آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی در بندرعباس

رئیس هیات امنای مسجد مهدی موعود (عج) کوی آزادگان : به مناسبت ماه بهار قرآن و از سری برنامه های « جشن رمضان »، محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی در مسجد مهدی موعود(عج) بندرعباس برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، “عیسی عباسی ” در گفتگو با خبرنگاران در بندرعباس عنوان کرد: همزمان با هفدهمین روز از ماه مهمانی خدا و از سری برنامه های « جشن رمضان »، محفل انس با قرآن با حضور « قاسم مقدمی » از قاریان برجسته بین المللی در مسجد مهدی موعود(عج) کوی آزادگان بندرعباس برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این محفل نورانی ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز پنجشنبه(دوم خرداد ماه سال جاری) با حضور مومنان روزه دار و قاریان برتر استان هرمزگان برگزار می شود، افزود: در این محفل از قاریان ممتاز استانی تجلیل به عمل خواهد آمد.

رئیس هئیت امنا مسجد مهدی موعود(عج) کوی آزادگان اظهار کرد: این محفل قرآنی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری دفتر توسعه و ترویج فعالیت های قرآن و عترت این اداره کل و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.

وی در ادامه به تشریح برنامه های ماه مبارک رمضان مسجد مهدی موعود(عج) پرداخت و افزود: هر روز راس ساعت ۱۸:۱۵ مراسم جزء خوانی با حضور چهار نفر از قاریان برتر استانی و با استقبال مردم روزه دار در مسجد مهدی موعود(عج) کوی آزادگان برگزار می شود.

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری مهدی موعود(عج) از برپایی مراسم شب های قدر به عنوان دیگر برنامه های رمضانیه مسجد نام برد و بیان کرد: مراسم شب ۱۹ با سخنرانی حجت الاسلام عبادی و مداحی مسعود دهقانی، شب ۲۱ حجت الاسلام لبخندان و مداحی اسماعیل تذرو و شب ۲۳ حجت الاسلام معصومی و مداحی عابدینی برگزار خواهد شد.

وی افزود: حجت الاسلام لبخندان در روز ۲۱ ماه مبارک رمضان همزمان با سالروز شهادت مولی الموحدین، حضرت علی بن ابیطالب(ع) در مسجد مهدی موعود(ع(سخنرانی خواهد کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی