آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

ابلاغ سرپرست گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان صادر شد

با ابلاغ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، فرخنده جلالی به عنوان سرپرست گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در مراسم معارفه فرخنده جلالی در جمع کارکنان ضمن تاکید بر اهمیت حوزه رسانه گفت : با توجه به حساسیت این حوزه و اهمیت آن لازم بود فردی کاربلد ، با تجربه و آشنا به بخش رسانه در این جایگاه خطیر جهت ایجاد رضایتمندی بیشتر جامعه رسانه ای و تسهیل امورات آنها قرار گیرد.

وی ضمن تاکید بر جلب رضایت ارباب رجوع در بخش رسانه اداره کل افزود : همه بخش ها به ویژه واحد رسانه باید سعی کنند ارباب رجوع با رضایتمندی از مجموعه خارج شود و لازمه آن این است که در چارچوب قانون و موازین با صبر ، حوصله و متانت با مراجعین گفتگو و جوانب مختلف مسئله را تشریح کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در ادامه بیان کرد : مدیر یک مجموعه مانند پدر است و گاهی مجبور به سخت گیری برای دفاع از قانون می شود و آن به معنی ظلم نیست و جزء شیوه ها و ابزارهای مدیریتی است و گاهی هم با مهربانی کارها بهتر جلو می رود و تشخیص آن با مدیر مجموعه است اما نباید نگاه پدرانه در انجام امور محوله فراموش شود.

گفتنی است: در ادامه ابلاغ فرخنده جلالی بعنوان سرپرست گروه امور رسانه اداره کل قرائت و توسط مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به وی داده شد.

در متن این حکم آمده است :

سرکار خانم جلالی

با سلام

نظر به تجربه ، تعهد و شایستگی شما و بنا به پیشنهاد معاون فرهنگی و رسانه اداره کل ، به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست گروه رسانه منصوب می شوید. امید است با توکل به خداوند منان در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

 

                                  رضا کمالی زرکانی

                 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی