آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

همایش هنر انقلاب اسلامی در حاجی آباد برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد : بمناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی همایشی در روز دوشنبه مورخ 26/1/98 در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری شهید مجید حسن زاده با حضور هنرمندان و مسئولان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، کاظم قاسم زاده در این باره گفت : در ابتدای برنامه چند نفر از هنرمندان از انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان برنامه ها و فعالیت های هنرمندان را تشریح کردند و در ادامه حجه الاسلام شریفی امام جمعه شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید اهل قلم سید مرتضی آوینی وظیفه هنرمندان را در راستای هنر انقلاب موثر و خطیر دانست.

وی هنرمندانی چون سلحشور ، رسول ملاقلی پور و ابراهیم حاتمی کیا را نمونه یک هنرمند موثر انقلابی ذکر کردند که با آثار فاخر و بیادماندنی خدمات شایسته ی به نظام و انقلاب کردند .

امام جمعه حاجی آباد بیان کرد :  ما در جنگ مهم رسانه ی و تبلیغاتی قرار گرفته ایم به عقاید و مکتب ما حمله می کنند اینجاست که هنر می تواند به میدان بیاید وظیفه انقلابی خود را انجام دهد هر کدام از ما به گونه ای وظیفه داریم از آرمان ها و عقاید انقلابی و اسلامی خود دفاع کنیم.

 در پایان به تعدادی از هنرمندان به رسم یادبود هدایایی اهداء گردید.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی