آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

هفت برنامه موضوعی در نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از اعلام هفت برنامه موضوعی در نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در نشست با مسئولان کمیته های مختلف جشنواره گفت : یکی از سیاست های اصلی در برگزاری این دوره از جشنواره خلیج فارس توجه به محتوای برنامه ها و بالا بردن سطح کیفی رویداد ها است که با همکاری بخش های مختلف صورت می گیرد.

وی افزود : در این راستا علاوه بر تشکیل شورای مشورتی با حضور اساتید و محققان طراز اول فرهنگ و هنر استان از تمامی انجمن های مختلف فرهنگی ، هنری و سینمایی دعوت بعمل آمده در بخش های موضوعی مشارکت جدی داشته باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به اعلام جشنواره موضوعی پرداخت و اذعان کرد : هفت جشنواره موضوعی شامل جشنواره مد و لباس ، موسیقی آیینی سنتی ، انتخاب عکس سال خلیج فارس ، آوا و نوای صیادان خلیج فارس ، گرافیک و پویانمایی ، تئاتر منولوگ ، پانتومیم ، فیلم نامه نویسی ، یادواره شهدای خلیج فارس و … می باشد.

کمالی ضمن تاکید بر محدودیت زمانی جشنواره های موضوعی گفت : فراخوان های جشنواره های موضوعی اعلام و از طریق رسانه های جمعی منتشر و آثار متعددی نیز وصول شده است که پس از ارزیابی به بخش مسابقه راه خواهند یافت و از برگزیدگان در روز ملی خلیج فارس با حضور مقامات بلند پایه تجلیل به عمل خواهد آمد .

گفتنی است : نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس همزمان با روز ملی خلیج فارس دهم اردیبهشت ماه در بندرعباس و شهرهای مختلف هرمزگان برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی