آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

حضور ده رسانه خارجی در نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از حضور ده رسانه خارجی جهت پوشش نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی با اعلام این خبر گفت : انعکاس رویدادهای نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خلیج فارس در اولویت برنامه های امسال قرار دارد و هماهنگی های لازم با بخش رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است.

وی به اهداف این اقدام پرداخت و بیان داشت : با توجه به افزایش هجمه های دشمنان در سال جدید و اهمیت اطلاع رسانی این رویداد و جشنواره های موضوعی آن به مردم جهان و همچنین حضور اساتید بین المللی در همایش های تخصصی خلیج فارس و تایید نامه خلیج فارس در سازمان ملل ضرورت مشارکت و حضور رسانه های خارجی بیش از پیش احساس می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به برگزاری نشست خبری با حضور رسانه های خارجی اشاره کرد و افزود : سوم اردیبهشت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استاندار هرمزگان ، رییس مجمع نمایندگان استان نشست خبری مشترک در تهران با حضور رسانه های خارجی با موضوع نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس برگزار خواهد شد.

گفتنی است : نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خلیج فارس دهم اردیبهشت ماه همزمان با روز ملی خلیج فارس با حضور مقامات کشوری و لشکری در بندرعباس برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی