آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جزیره هرمز از ظرفیت های بی بدیل فرهنگی و هنری برخوردار است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جلسه مشترک با بخشدار و جمعی از فعالان فرهنگی هنری هرمز گفت : جزیره هرمز از ظرفیت های بی بدیل فرهنگی و هنری برخوردار است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی که جهت هماهنگی برگزاری برنامه های روز ملی خلیج فارس و دوسالانه هنر هرمز به این جزیره سفر کرده بود ضمن تاکید بر شرایط خاص جزیره هرمز گفت : روز آزاد سازی جزیره هرمز از استعمار پرتغال روز ملی خلیج فارس نامگذاری شده و نقش این جزیره و مردم آن در گرامیداشت این روز مهم بسیار حائز اهمیت است.

وی عنوان کرد : مبنای فعالیت در همه بخش های فرهنگ و هنر بر اساس تعامل و ارتباط دو سویه همراه با عزت و احترام با هنرمندان است و هنرمندان در حقیقت نیروی فرهنگ و هنر هستند.

کمالی زرکانی اضافه کرد : از هر نوع برنامه و فعالیت هنرمندان که در چارچوب قانون باشد حمایت می کنیم و از هیچ کمک و مساعدتی در حد مقدورات دریغ نخواهیم کرد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بر مردمی بودن برنامه های روز ملی خلیج فارس در جزیره هرمز تاکید کرد و بیان داشت : برنامه های فرهنگی و هنری گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در جزیره هرمز باید به گونه ای باشد که نقش و جایگاه مردم به خوبی ترسیم و برجسته شود و مورد استفاده و بهره برداری عموم قرار گیرد.

در ادامه سید مجدالدین حسینی ، بخشدار هرمز بر حمایت کامل جهت برگزاری جشنواره فرهنگی – هنری خلیج فارس در جزیره هرمز تاکید کرد و گفت : هم اکنون با حضور هنرمندان مطرح و خلاق این آمادگی وجود دارد که بخش قابل توجهی از این جشنواره در جزیره هرمز که این روز به نام اوست برگزار شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی