آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برنامه های مردم محور اولویت نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در نشست با مدیر کل ورزش و جوانان استان : برنامه های مردم محور اولویت نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس است .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در نشست مشترک با مدیر کل ورزش و جوانان استان در خصوص نحوه همکاری و مشارکت در برگزاری نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس بر بخش مردمی جشنواره ها تاکید کرد.

وی روزملی خلیج فارس را متعلق به همه مردم دانست و گفت : بر همین مبنا باید برنامه ریزی به گونه ای باشد که حضور حداکثری مردم در بخش های مختلف پررنگ تر شود و در این زمینه اداره کل ورزش و جوانان می تواند از ظرفیت های خود به بهترین نحو استفاده کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان یاد آور شد : حضور ورزشکاران ، هیات های ورزش های همگانی و هیات های ورزشی محلات می تواند باعث افزایش شور و نشاط جشنواره شود هر چند که در سال های گذشته نیز حضور ورزشکاران در این رویداد پررنگ بوده است .

در ادامه ، مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان ، خلیج فارس را هویت جمعی ایرانیان دانست و افزود : برنامه های متعدد و مختلف آموزشی با عنوان خلیج فارس همزمان با روز ملی خلیج فارس در سراسر استان برگزار می شود.

محمود رضا امیاری بیان کرد : همزمان با روز ملی خلیج فارس علاوه بر برگزاری برنامه های مختلف در حوزه ورزش های همگانی با حضور مقمات عالی ورزش کشور چندین پروژه ورزشی با نام خلیج فارس افتتاح خواهد شد.

گفتنی است : در این نشست مقرر گردید که با حضور کارشناسان برنامه های مشترک برای روز ملی خلیج فارس تدوین و اجرایی گردد.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی