آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مرزبانی از مکتب اهل بیت (س) و مقابله با جریان های انحرافی از اولویت های فرهنگی هرمزگان است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : مرزبانی از مکتب اهل بیت (س) و مقابله با جریان های انحرافی از اولویت های فرهنگی هرمزگان است.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی که در جمع موسسات فرهنگی و قرآنی سخن می گفت : ضمن تاکید بر اهمیت نقش موسسات در مرزبانی از مکتب اهل بیت (س) گفت : به منظور بالا بردن سطح آگاهی و دانش مدیران و فعالان فرهنگی مناطق تلفیقی استان مرزبانی از مکتب اهل بیت (س) و مقابله با جریان های ضاله تکفیری و سلفی گری در اولویت قرار گیرد.

وی افزود : در جهت رسیدن به این هدف و ایجاد وحدت رویه تعداد 90 نفر از مدیران و فعالان کانون های فرهنگی و هنری استان و سایر نهادهای مردمی به اردوی آموزش توجیهی مرزبانی مشهد مقدس اعزام شدند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بیان داشت : افراد اعزام شده به مدت چهار روز در محضر اساتید مجرب ، علما و کارشناسان مجرب اطلاعات لازم در این خصوص را کسب خواهند کرد .

گفتنی است : این دوره با حمایت و مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و دبیرخانه کانون های فرهنگی – هنری مساجد استان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی