آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

فراخوان نخستین جشنواره انتخاب عکس سال خلیج فارس منتشر شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از انتشار فراخوان نخستین جشنواره انتخاب عکس سال خلیج فارس خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در گفتگو با خبرنگاران گفت : جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس دارای جشنواره های موضوعی متعددی از جمله جشنواره های موسیقی ، عکاسی ، مد و لباس ، هنرهای تجسمی و … می باشد که برگزیدگان آن در اختتامیه جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس تجلیل خواهند شد.

وی به موضوع جشنواره انتخاب عکس سال خلیج فارس اشاره کرد و افزود : معرفی آداب ، سنن ، فرهنگ و هنر ، طبیعت و اقلیم ، زندگی و کار ، تاریخ و معماری ، جاذبه ها و جزایر خلیج فارس از خوزستان تا بوشهر و بندرعباس از مهمترین موضوعات این جشنواره است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در ادامه عنوان کرد : بخش های جشنواره شامل عکاسی حرفه ای با دوربین ، عکاسی مردمی با گوشی تلفن همراه و بخش بین الملل ویژه گردشگران خارجی می باشد.

کمالی زرکانی به نحوه ارسال آثار اشاره کرد و بیان داشت : تمامی هنرمندان و علاقه مندان از سراسر کشور می توانند با حداقل 5 عکس مربوط به سال های 96 و 97 در سایز 2500 پیکسل همراه با فایل متنی و مشخصات شناسنامه ای به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

وی افزود : پس از داوری در هر بخش 20 اثر نامزد عکس سال خلیج فارس خواهند شد و نمایشگاهی نیز از این آثار در محل برگزاری جشنواره برپا می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مهلت ارسال آثار اشاره کرد و گفت : آخرین مهلت ارسال آثار 15 فروردین 98 می باشد .

گفتنی است : نشانی ارسال عکس ها art .gambroon@gmail.com می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی