آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

ستاد اجرایی شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان تشکیل شد

ستاد اجرایی شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان به ریاست رضا کمالی زرکانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان تشکیل جلسه داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری این رویداد مهم عنوان کرد : نمایشگاه سراسری کتاب تنها رویداد فرهنگی است که همه بخش های جامعه از آن منتفع می شوند و برگزاری مطلوب آن در اولویت قرار دارد.

وی به زمان برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و افزود : نمایشگاه شانزدهم 8 الی 13 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس واقع در سه راه جهان بار برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به اهمیت صرفه جویی در هزینه های برگزاری نمایشگاه پرداخت و عنوان کرد : به دلیل کمبود اعتبارات نمایشگاه امسال کنسل شده بود اما با توجه به درخواست اقشار مختلف و با حمایت استاندار هرمزگان و مساعدت وزارتخانه موفق به بازگرداندن آن شدیم اما لازم است در همه بخش ها نهایت صرفه جویی صورت گیرد.

کمالی زرکانی یادآور شد : نباید کیفیت نمایشگاه فدای کمیت و کمبودهای اعتباری شود و کمیته های مختلف سعی کنند با خلاقیت بیشتر و استفاده از ظرفیت های پنهان زمینه لازم جهت برگزاری مطلوب نمایشگاه را فراهم سازند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی