آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

رمز پیروزی و ماندگاری چهل ساله انقلاب اسلامی ، فرهنگ ایثار و شهادت است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک در دیدار با خانواده معظم شهداء که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی انجام گرفت گفت : رمز پیروزی و ماندگاری چهل ساله انقلاب اسلامی ، فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مصطفی کریمی با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی با اشاره به اینکه شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

کریمی زاده ضمن یادآوری رشادت ها و دلاورمردی های شهدا و ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس دیدار با خانواده معظم شهدا را امری ضروری دانست و تکریم و تجلیل خانواده های شهدا و ایثارگران را وظیفه مسئولان عنوان کرد و افزود : انتقال ارزشهای انقلاب  به نسل آینده ، تقویت روحیه ایثارگری آنهاست.

وی عنوان کرد: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی