آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

دریای خروشان انقلاب مشت بر سینه استکبار کوبید

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با تقدیر و تشکر از حضور گسترده هنرمندان در راه پیمایی چهلمین سالگرد جشن پیروزی انقلاب در بندرعباس گفت : دریای خروشان انقلاب مشت بر سینه استکبار کوبید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی به شکوه مثال زدنی حضور اقشار مختلف در راهپیمایی جشن چهل سالگی انقلاب اشاره کرد و افزود : مردم نشان دادند با تمام توان و قدرت پای ارزش های انقلاب ایستاده اند و به هیچ قدرتی اجازه دخالت در امور کشور را نخواهند داد.

وی به حضور نسل های مختلف در جشن چهل سالگی انقلاب پرداخت و عنوان کرد : یکی از ویژگی های زیبای راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب حضور چهار نسل از انقلاب در کنار هم بود که شور و حال خاصی به راهپیمایی بخشیده بود.

کمالی زرکانی در ادامه افزود : ساخت تندیس های نمایشی و کاریکاتوری از سران استکبار توسط هنرمندان از جلوه های خاص این حماسه بزرگ بود که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به تاثیرات حضور گسترده مردم اشاره کرد و افزود : این حضور گسترده و کم نظیر آینده انقلاب را برای همیشه تضمین کرد و به زودی شاهد اثرات مثبت آن در سطح جهانی و بین الملل خواهیم بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی