آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جشنواره فیلم فجر فرصت مناسبی برای علاقه مندان به سینما در بندرعباس فراهم کرده است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : جشنواره فیلم فجر فرصت مناسبی برای علاقه مندان به سینما در بندرعباس فراهم کرده است.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در خصوص اکران فیلم های جشنواره فجر در بندرعباس گفت : جشنواره فجر در روز سوم با اکران فیلم های معکوس، ایده اصلی و جمشیدیه  در سینما ستاره جنوب و سینما ستاره شهر بندرعباس به کار خود پایان داد.

وی افزود : این جشنواره که همزمان با تهران و سایر شهرستان‌ها از تاریخ 12 بهمن تا 22 بهمن در حال برگزاری است، در روز سوم در سینما ستاره جنوب فیلم های معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی و ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی به ترتیب ساعت 19 و 21:30 به نمایش در آمدند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : همچنین در سینما ستاره شهر از ساعت 19 فیلم جمشیدیه به کارگردانی یلدا جبلی به نمایش در آمد و در ادامه ساعت 21:30 فیلم معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی به نمایش در آمد.

کمالی زرکانی به تعداد مخاطبان از سینما اشاره کرد و اظهار داشت : در روز سوم 229 نفر در دو سینما ستاره شهر و جنوب بندرعباس از چهار فیلم اکران شده دیدن کردند. پیش از این در روز دوم نیز 338 نفر به تماشای فیلم های سی و هفتمی جشنواره فیلم فجر در بندرعباس نشسته بودند.

وی اضافه کرد : همچنین در بخش کودک در روز اول 200 نفر، در روز دوم 230 نفر و در روز سوم 185 نفر به نمایش فیلم های این بخش پرداختند.

گفتنی است : علاوه بر بندرعباس در جزیره قشم سینمای سیتی سنتر در 4 سانس فیلم ها به نمایش در آمدن که در سانس ساعت 17 فیلم دیدن این فیلم جرم است به کارگردانی رضا زهتابچیان، سانس 19:30 فیلم آشفتگی به کارگردانی فریدون جیرانی و در آخر در سانس ساعت 22 فیلم حمال طلا به کارگردانی تورج اصلانی در سینمای سیتی سنتر قشم به نمایش در آمدند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی