آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری مسابقه بزرگ خانواده با موضوع آسیب های اجتماعی در میناب

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از برگزاری مسابقه بزرگ خانواده با موضوعات آسیب های اجتماعی خانواده ها در شهرستان میناب خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا اوژند در این باره گفت : این برنامه با همراهی هنرمندان و با همکاری گروه هنری “انگاره”  به سرپرستی علی رحیمی تا 5 اسفند هر شب ساعت 19:30 با حضور خانواده ها و علاقه مندان در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای شهید بهشتی میناب برگزار می شود.

وی افزود : برنامه فوق با اهداف بررسی معضلات اجتماعی نظیر طلاق . اعتیاد .تکدی گری، احترام والدین و فرزندان ، مصرف مشروبات الکلی ، فضای  مجازی و …  و آسیب هایی که در محیط خانواده ها رخ خواهد داد می باشد و این برنامه با استفاده از توان و خلاقیت  هنرمندان و خصوصا هنر نمایش که تاثیر بسزایی بر مخاطبان دارد اجرا می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب عنوان کرد : هنرمندان با تولید و اجرای تئاتر کاربردی مرتبط با موضوع معضل اجتماعی ، خانواده ها و مخاطبان حاضر در سالن را درگیر می کنند و آنان را وارد بازی نمایشی خود کرده و از آنان راهکار و پیشنهاد مقابله با آن آسیب را جویا می شود و در پایان نمایش ، از نظرات و توصیه های کارشناسان خانواده استفاده می کنند .

گفتنی است : اجرای برنامه های شاد و سرگرم کننده نظیر موسیقی محلی و مسابقه بین خانواده ها در حوزه آیین ها و سنت های قدیمی و فرهنگ عامه از آیتم های جذاب این برنامه می باشد .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی