آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برپایی غرفه آثار و دستاوردهای فرهنگی چهل ساله انقلاب در سیریک

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک : به مناسبت گرامیداشت چهلیمن سالگرد باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در کنار سایر ادارات مهمترین دستاوردهای فرهنگی و هنری خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مصطفی کریمی اضافه کرد : به مناسبت گرامیداشت چهلیمن سالگرد باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دستاوردهای فرهنگی و هنری  خود را در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت.

وی عنوان کرد : در غرفه فرهنگ و هنر این نمایشگاه خدمات و دستاوردهای ٤٠ ساله انقلاب در حوزه های مختلف به صورت عکس، پوستر، بنر، کتاب انقلاب اسلامی،لباسهای بومی و محلی ، تندیس و … به نمایش درآمد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک هدف از  از برگزاری غرفه آثار و دستاوردهای چهل ساله انقلاب  اسلامی در حوزه فرهنگ و هنر را  معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم و به ویژه نسل جوان عنوان کرد و افزود : نمایشگاه در 9 بخش شامل تاریخ انقلاب، دفاعی، انتظامی، فرهنگ و هنر، گردشکری، بهداشت و درمان، ورزش و جوانان ،تولید، آموزشی و پژوهشی، کشاورزی، منابع طبیعی و دامپروری در قالب خدمات و اقدامات سازمان‌های مختلف اجرا شد.

کریمی بیان کرد : این نمایشگاه بستری برای آشنایی بیشتر مردم با گوشه‌ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول عمر 40 ساله است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی