آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

با انقلاب اسلامی ظرفیت های فرهنگی و هنری شکوفا شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم فجر در بندرعباس گفت : انقلاب اسلامی باعث شکوفا شدن ظرفیت های فرهنگی و هنری شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، ایرج حیدری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را نقطه عطف تاریخ ایران اسلامی دانست و افزود : فرهنگ و هنر قدرتمندترین ابزار برای انتقال دستاوردهای نظام و به ویژه چهلمین سالگرد انقلاب می باشد.

وی به تاثیر هنر سینما اشاره کرد و بیان داشت : رسیدن به سینمای فاخر و ارزشی نتیجه تاثیر انقلاب بر سینما بوده است و امروز سینمای ایران اسلامی توانسته به موفقیت های بسیاری در سطح بین المللی و جهانی دست یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان به نقش سینما در معرفی ظرفیت های هرمزگان پرداخت و عنوان کرد : هرمزگان استانی وسیع با ظرفیت های ناشناخته بسیار و استعدادهای نهفته گوناگون است و سینما بهترین وسیله برای معرفی این داشته ها به مردم جهان است .

حیدری در پایان از متولیان برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فجر در بندرعباس تقدیر و تشکر کرد و اذعان داشت : با تغییر مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به زودی شاهد اتفاقات جدید و خجسته خواهیم بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی