آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

دومین نشست برنامه ریزی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم

سرپرست اداره فرهنگ و اشاد اسلامی شهرستان بستک از برگزاری نشست هماهنگی و برنامه ریزی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در محل مجتمع فرهنگی هنری پیامبر اعظم (ص) خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، داود دادوند در این نشست که با حضور رئیس و نماینده امور قرآنی اوقاف و امور خیریه ، نماینده امور قرآنی آموزش و پرورش و معاون امور قرآنی مجتمع علوم دینی شهرستان بستک برگزار گردید گفت : با عنایت به تأکید مقام معظم رهبری درخصوص ترویج فرهنگ قرآنی و نقش مهم برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در اجرایی نمودن فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، باید همکاری و ارائه برنامه های راهبردی ارگانها و ادارات ذیربط افزایش یابد.

وی برخورداری از بیمه ویژه فعالان قرآنی، کسر خدمت سربازی، دریافت گواهی نامه و کسب مجوز راه اندازی مؤسسه قرآنی را از جمله مزایای فعالیت در حوزه قرانی برشمرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک در پایان خاطر نشان ساخت: شرکت در گروه های مختلف آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم علاوه بر کسب گواهی، می تواند راه گشای آشنایی شرکت کنندگان با مفاهیم و معارف قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی