آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری نمایشگاه کتاب در رودان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان از برگزاری نمایشگاه کتاب خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، جلیل محمود زاده گفت : این نمایشگاه کتاب در سالن کتابخانه امام خمینی شهرستان رودان با همکاری امور کتابخانه ها با حضور حجت الاسلام دری امام جمعه و نیک طبع معاون فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان رودان افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه حجت الاسلام دری امام جمعه رودان ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران خواستار برگزاری نمایشگاه کتاب در روستاها شد و افزود : کتابخوانی باید جزو عادات مردم قرار گیرد و لازمه آن این است که فرزندانمان از کودکی عادت به مطالعه کنند .

وی عنوان کرد : در جامعه باید سنت کتابخوانی رواج پیدا کند و سفارش های مهم دین مبین اسلام است که جامعه در پرتو رشد و تعالی برسد.

در ادامه کورش نیک طبع معاون فرماندار گفت : ترویج کتابخوانی در سطوح مختلف تنها بر عهده فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست و همه دستگاه ها در این خصوص مسئول هستند .

گفتنی است : در این نمایشگاه بیش از دو هزار جلد کتاب در عناوین مختلف فرهنگی و هنری ، اجتماعی و مذهبی ، قرآن و ورزشی ، دفاع مقدس و … بمدت 20 روز ارائه شده است و نمایشگاه از ساعت 8 صبح تا 12 و عصر از ساعت 15 تا 21 شب با 50 درصد تخفیف دایر می باشد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی