آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

اعضای هیئت مدیره انجمن سينماگران هرمزگان مشخص شدند

انجمن سينماگران هرمزگان پس از دو سال به ثبت رسيد و اعضای هیئت مدیره آن انتخاب شدند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، هيئت موسس این انجمن متشکل از مهرداد اميرزاده به عنوان رئيس موسسه، اصغر گردابي و مسعود ميرزايي به عنوان نواب رئيس انتخاب شدند.

رئیس هیئت مدیره انجمن سينماگران هرمزگان با بیان اینکه هدف انجمن سينماگران هرمزگان اين است که همه سينماگران را از پير تا جوان تحت پوشش قرار دهد، تصریح کرد: شب گذشته اولين مجمع عمومي این انجمن برگزار شد که در آن از مجموع 63 نفر 49 نفر حضور داشتند که در نخستین گام هيئت مديره انجمن سينما گران هرمزگان انتخاب شدند.

امیرزاده ادامه داد: پس از پایان رأی گیری هيئت مديره متشکل از مهرداد اميرزاده به عنوان نفر اول، اصغر گردابي به عنوان نفر دوم، خوبيار سالاري به عنوان نفر سوم ، مصيب داوري به عنوان نفر چهارم و محسن بختيار به عنوان نفر پنجم و امين درستکار هم به عنوان بازرس انجمن انتخاب شدند.

مهرداد امیرزاده خاطرنشان کرد: اين انجمن طيف گسترده اي از اعضا را شامل می شود که آقاي عماد الدين عمادي با نزديک به 77 سال سن مسن ترين و رامين جعفري با 6 سال سن جوانترين عضو را تشکيل مي دهند.

وی با بیان اینکه اين انجمن تمام صنوف سينمايي از کارگردان، نويسنده، صدابردار و … را تحت پوشش قرار می‌دهد، اضافه کرد: وظايف این انجمن آموزش، برگزاري جشنواره‌ها، توليد محتوا و حمایت‌های صنفي از اعضا مثل بيمه و کمک‌هزینه، تسهيل در امر توليد و مسائلي از اين قبيل است و اميدواریم که سينماگران دوباره دور هم جمع شوند که این امر از مهم‌ترین اهدافمان است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی