آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

فراخوان سومین جشنواره منطقه ای داستان کوتاه مکران منتشر شد

رییس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک از انتشار فراخوان سومین جشنواره منطقه ای داستان کوتاه مکران با همکاری انجمن داستان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان ، مصطفی کریمی در جمع خبرنگاران گفت : شرایط و ضوابط حضور در سومین جشنواره منطقه ای داستان کوتاه مکران به این صورت است که  آثار به صورت تایپ شده، به همراه مشخصات کامل نویسنده و شماره تماس، ارسال شود و آثار در جشنواره دیگری شرکت داده نشده باشد و آثار در کتاب، مطبوعات و فضای مجازی منتشر نشده باشد و هر نویسنده می تواند حداکثر سه اثر ارسال نماید.

وی به موضوع آثار ارسالی اشاره کرد و افزود : موضوع جشنواره آزاد می باشد و آثار باید در قالب داستان کوتاه تولید و ارسال شود.

رییس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک اضافه کرد : شیوه ارسال آثار از طریق ایمیل dastan.makran@gmail.com یا واتس آپ ۰۹۰۲۷۶۴۳۷۵۸می باشد و آخرین مهلت ارسال آثار 10 آذرماه 97 می باشد.

کریمی به جوایز در نظر گرفته شده اشاره کرد و بیان کرد : به نفر اول دو میلیون تومان نفر دوم یک و نیم میلیون تومان و نفر سوم یک میلیون تومان جایزه نقدی اهداء خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد : آثار هنرمندان استان های هرمزگان، فارس، بوشهر، کرمان، خوزستان، سیستان و بلوچستان در این جشنواره پذیرفته می شود و علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر می توانند با شماره  07642374259 تماس برقرار نمایند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی