آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

نشست هنرمندان بستک با اعضاء کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از برگزاری نشست هنرمندان با مدیر، مربیان فرهنگی و ادبی و همچنین اعضاء کانون پرورش فکری شهرستان بستک به مناسبت هفته ملی کودک خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، داود دادوند در این نشست ضمن قدردانی از تلاش های کانون پرورش فکری شهرستان، کودکان و نوجوانان را آینده سازان این مرز و بوم دانست و گفت: ما باید پیش زمینه ها را برای آینده ساز بودن کودکان فراهم کرده، چالش های پیش روی آنان را شناخته و در رفع آن بکوشیم و در ادامه افزود: بر ماست که با برنامه ریزی مدوّن در جهت ایجاد بستر مناسب برای توسعه و پیشرفت همه جانبه آنان اقدام کنیم.

وی در ادامه عنوان کرد : این اداره به مناسبت هفته ملی کوک جهت تنویر افکار و همچنین ترویج فرهنگ مطالعه، به اعضاء این مرکز کتاب اهداء خواهد نمود.

در ادامه خانم رحمانی مسئول مرکز فرهنگی هنری بستک مهم ترین اهداف هفته ملی کودک را ایجاد محیطی سرشار از نشاط، امید و پویایی برای رشد همه جانبه کودک، توجه به نیازها و خواسته های آنان و آگاه سازی خانواده ها نسبت به وظایفشان در قبال کودکان دانست و بیان کرد: اعضاء کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور در اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی با انواع فعالیت های فرهنگی و هنری در سطح بالاتر آشنا شده و آمادگی حضور در برنامه های متنوع تر را پیدا خواهند کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی