آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جلسه کانون فیلم و عکس جاسک برگزار شد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از برگزاری جلسه کانون فیلم و عکس خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، در این جلسه که با حضور اعضای فعال کانون فیلم و عکس این شهرستان برگزار شد، عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک افزود: هنرمندان عرصه فیلم و عکس در سال ۹۷ نگاه ویژه و فعالانه‌ای نسبت به گذشته در این عرصه داشته باشند.

وی ادامه داد: جذب نیروهای جدید و با استعداد در حوزه‌های فیلمسازی و عکاسی و ایده‌پردازان قوی باید در دستور کار مسئول کانون قرار گیرد تا بتوانیم با قدرت در جهت حفظ پیشینه‌ی فیلمسازی جاسک در سال‌های گذشته قدمی محکم‌تر برداریم.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک تأکید کرد و گفت: اینکه امروز در جلسات متعدد عرصه‌های مختلف هنری بنشینیم ولی هدفی معین و مشخص نداشته باشیم باعث افت فعالیت هنرمندان خواهد شد و دیگر توانمان برای اجرای پروژه‌ها از دست خواهد رفت و نمی‌توانیم برای یک هدف واحد تصمیم بگیریم و برنامه‌ریزی کنیم.

وی بیان کرد: هدف زمانی بوجود می‌آید که تفکرمان را تنها به سمت و سوی کارمان سوق دهیم و بجز فعالیت در همان حیطه‌ی هنری به چیز دیگری فکر نکنیم، هنر فراتر از آن چیزی است که ما بخواهیم به آن فکر کنیم و این هنر است که در ایجاد روحیه‌ای مثبت در همه‌ی ما تأثیری دوچندان دارد.

 

در این جلسه، اعضای فعال کانون در خصوص برنامه‌های پیش و روی انجمن به بحث و گفتگو پرداختند و مقرر شد که در ساخت اثرهای فیلم کوتاه و مجموعه‌های عکس با یکدیگر همکاری‌های دو جانبه‌ای داشته باشند.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی