آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

توزیع بسته‌های لوازم التحریر به دانش‌آموزان بی‌بضاعت روستاهای شرق جاسک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از توزیع بسته های لوازم التحریر به دانش آموزان بی بضاعت در روستاهای شرق جاسک خبر داد.

 

 

به گزارش روابط‌ عمومی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، عبدالرحمن لشکری زاده گفت: یکی از اهداف مجموعه‌های فرهنگی باید توجه به مسئله‌ی فرهنگ و تحصیل دانش‌آموزان بی ‌بضاعت باشد، دانش‌آموزانی که توان پرداخت و تهیه‌ی اقلام اساسی خود از جمله لوازم التحریر را ندارند.

وی عنوان کرد: این امر با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی جاسک بمناسبت هفته‌ی جهانی کودک شکل گرفت و امیدواریم این حرکت بیش از پیش توسط جامعه‌ی خیرین استان هرمزگان نسبت به تحصیل کودکان در جوی آرام و لذت بخش برای خانواده‌های دانش‌آموزان بی‌بضاعت و کم درآمد صورت پذیرد.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک بیان کرد: توجه به دانش‌آموزانی که توان خرید مایحتاج تحصیلی خود را ندارند باعث بازماندن آنها از درس و تحصیل نمی‌شود و این خود نوید بخش یک حرکتی عظیم در جهت ارتقای رشد تحصیلی این دسته از دانش ‌آموزان می باشد.

لازم به ذکر است که توزیع بسته‌های حمایتی لوازم التحریر با هزینه‌ی شخصی مجموعه‌ی کارمندان فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک و اداره کتابخانه‌های عمومی در دو روستاهای شرق جاسک صورت گرفت.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی