آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری کارگاه آموزشی «زندگی به سبک صحیفه سجادیه» در رودان

کارگاه آموزشی «زندگی به سبک صحیفه سجادیه» از سری برنامه های بخش استانی هشتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) عصر امروز در امامزاده سید محمود (ع) شهرستان رودان برگزار می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، در آستانه برگزاری هشتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) و از سری برنامه های بخش استانی این رخداد فرهنگی هنری، کارگاه آموزشی «زندگی به سبک صحیفه سجادیه» در روستای سکل شهرستان رودان برگزار خواهد شد.

کارگاه آموزشی «صحیفه سجادیه» با موضوع «امام سجاد(ع) شناسی» ویژه برادران و خواهران و با سخنرانی حجت الاسلام رشیدی از کارشناسان مرکز تخصصی صحیفه سجادیه برگزار می گردد.

این کارگاه از ساعت ۱۶:۳۰ امروز(دوشنبه) ۹ مهر ماه جاری در حرم مطهر امامزاده سید محمود(ع) روستای سکل بخش بیکاه شهرستان رودان در شرق استان هرمزگان برگزار می شود.

بیش از 500 عنوان برنامه با حضور مبلغین مرکز تخصصی صحیفه سجادیه در بخش استانی هشتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) ویژه هرمزگان از روز شنبه(7 مهر) به مدت 7 روز در شهرها، بخش ها و روستاهای مختلف استان هرمزگان برگزار می شود.

گفتنی است؛ هشتمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) 23 محرم با حضور اندیشمندان مسلمان و سایر ادیان از سوی دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان و با حمایت دفتر نماینده ولی فقیه در استان و استانداری هرمزگان، ستاد عالی کانون های مساجد کشور و سایر نهادهای فرهنگی و به میزبانی استان هرمزگان در بندرعباس برگزار می‌شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی