آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

شروع به کار سی و یکمین جشنواره بین المللی کودک ونوجوان در بندرعباس

  سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از شروع به کار سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم کودک ونوجوان در سینما ستاره شهر بندرعباس خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علی بندرعباسی در جمع خبرنگاران گفت : در اولین روز از جشنواره فیلم های ” (ادامه مطلب)

 

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از شروع به کار سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم کودک ونوجوان در سینما ستاره شهر بندرعباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علی بندرعباسی در جمع خبرنگاران گفت : در اولین روز از جشنواره فیلم های ” وای آمپول 85 ” به کارگردانی علیرضا محمودزاده در ساعت 18 و فیلم ” قهرمان کوچک ” به کارگردانی نیکولاس بری از بلژیک در ساعت 20 اکران شد که مورد استقبال بسیار خوب مردم قرار گرفت .

وی افزود : سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان همزمان با تهران 10 الی 14 شهریور در سینما ستاره شهر در حال برگزاری است و در مجموع 10 فیلم اکران می شود.

بندرعباسی یادآور شد : هزینه بلیط برای هر نفر 10 هزار تومان می باشد که علاقه مندان می توانند با حضور در سینما یا از طریق اینترنتی خریداری نمایند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی