آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

زیرساخت های فرهنگی هرمزگان نیازمند توسعه بیشتر است

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با حضور در استان هرمزگان از اماکن و مجتمع های فرهنگی هنری بازدید کرد و گفت : زیر ساخت های فرهنگی هرمزگان نیازمند توسعه بیشتر است.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، سید محمد موالی زاده ضمن تأکید بر رشد اقتصادی ، تجاری و اجتماعی هرمزگان طی دهه های اخیر عنوان کرد : زیرساخت های فرهنگی و هنری هرمزگان باید متوازن و همسو با سایر بخش ها توسعه یابد و لازم است در این خصوص کارهای مطالعاتی دقیقی صورت گیرد.

وی عنوان کرد : هرمزگان دارای گستردگی بسیار ، مناطق روستایی فراوان و تنوع قومی و نژادی زیاد است و همین امر خدمات رسانی فرهنگی را بسیار مشکل می کند و لازم است یک آمایش فرهنگی دقیق و علمی در این حوزه صورت گیرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در ادامه حضور در بندرعباس به دیدار خانواده معزز شهید مدافع حرم عبدالحمید سالاری رفتند و سپس از مرکز نگهداری معلولین حبیب ابن مظاهر بازدید کردند.

گفتنی است : سید محمد موالی زاده دبیر شورای فرهنگ عمومی در سفر یک روزه به بندرعباس در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان هرمزگان که با حضور حضرت آیت الله نعیم آبادی ، ائمه جمعه و جماعت و فرمانداران سراسر استان برگزار شد شرکت کردند و در خصوص اولویت های فرهنگی و اجتماعی کشور و استان به بحث و بررسی پرداختند.

از دیگر برنامه های سفر یک روزه دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور ، گفتگوی خبری در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس پیرامون مسائل فرهنگی استان بود که به سوالات مربوط به این حوزه در گفتگو با شهروندان پاسخ داده شد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی